BB Finance

Vítáme Vás na našich stránkách.

Půjčky od zahraničních investorů

Peníze ze zahraničních soukromých zdrojů pro podnikatele

Podařilo se navázat spolupráci se zahraničními investory, kteří jsou schopni a hlavně ochotni  oproti našim bankám a soukromých nebankovních společností, financovat podnikatelské záměry:

od 5 mil. s nízkou úrokovou sazbou

 

 Získáváte tak finanční prostředky přes soukromé zahraniční poskytovatele, a to na základě zpracovaného podnikatelského záměru (v podobném rozsahu jako požadují naše banky nebo nebankovní subjekty).

V dnešní době, je spousta oborů podnikání zařazena do rizikových skupin. Nabízíme však řešení získání financí pro vaše projekty ze zahraničních zdrojů. Nemáme stanoveny obory vysloveně  preferované, ani vysloveně zamítané. Vše záleží na posouzení a vyhotovení podnikatelského záměru (garance, zajištění, návratnost, doporučení, ekonomické rozvaze  atd.).

Zpracování nebo posouzení těchto projektů je časově i finančně náročné, proto požadujeme s podáním žádosti a dokumentace daného projektu platbu v minimální výši 30 000,- Kč. Podle výše požadované půjčky se minimální výše zálohy navyšuje o částku 1000,- Kč za každý další  i  započatý milion.

Tato platba obsahuje tlumočnické služby, překlady, telefonickou komunikaci, dopracování kvality předaných podkladů pro posouzení, cestovní výdaje do zahraničí atd.).

Pokud nebude financování schváleno z naší strany na základě předložených podkladů a neochotě zájemce zaslat další případná doplnění a dokumenty/ci, bude 30% z platby vráceno na účet zájemce.

Pokud nebude financování schváleno ze strany zahraničních investorů, vrátí se z platby na účet zájemce částka po odečtení našich nákladů.

Provize se vyplácí až po vyplacení financí na účet klienta ze strany investora.

                                     Požadované doklady:

·         Kopii dvou platných dokladů totožnosti jednající osoby

  • Kopii Živnostenského nebo Koncesního listu
  • Kopii registrace na FU
  • Kopii daňového přiznání za poslední 2 roky  pokud firma již existuje a není účelově založena.
  • Podnikatelský a ekonomický plán projektu

              Bez těchto podkladů nelze zahájit jednání se zahraničním investorem.

 
Jmse schopni pro Vás zajistit prodej či koupi nemovitosti.Dále jsme schopni Vám poskytnout nebo zprostředkovat úvěr,půjčku na směnku,nebankovní hypotéku,oddlužení na zástavu i bez,přefinancování ,vyřešit stávající či budoucí exekuce.Dále jsme schopni zajistit znalecký posudek Vaší prodávané či kupované nemovitosti.Jsme schopni Vám dále zprostředkovat exekutorský úvěr.