BB Finance

Vítáme Vás na našich stránkách.

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka od 100.000,- do 25.000.000,- Kč

Nabídka našich služeb:

Nabízíme především nespotřebitelské úvěry, tedy účelové a pouze se zajištěním nemovitostí ( rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, pozemek, družstevní byt, komerční objekt, pole, lesy atd…. )

1:        v případě, že je celková výše úvěru vyšší než 1.900.000 Kč, lze úvěr použít na   libovolný účel.

2:      v případě že je výše úvěru nižší než 1.900.000 Kč je nutno použít finanční prostředky na jeden nebo více z níže jmenovaných účelů:

1.        Vyplacení jednoho nebo více ze stávajících závazků na vaší nemovitosti ( exekuce, věcné břemeno, současný úvěr či hypotéka )

2.         Na odkup či nabytí vlastnických práv k daným nemovitostem, včetně majetkoprávního vyrovnání, které omezuje vlastnická práva, dále úhrada členských
práv družstevního bytu, zpětný odkup či nákup nemovitosti do osobního vlastnictví.


3.          Na částečnou či plnou rekonstrukci nemovitosti, případně na jiné stavební úpravy či výstavbu nového objektu.

4.           K podnikání ( financování současných či budoucích podnikatelských aktivit )

Pokud, klient splňuje bod 1 nebo jednu či více z variant 1 - 4 bodu 2, je možno žádat o naše služby.
V případě, že si nejste jistí zda splňujete podmínky pro vyřízení žádosti, můžete nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a v případě, že se bude jednat o spotřebitelský úvěr, odkážeme Vás na kompetentního odborníka, který Vám pomůže najít řešení.

Podmínky a potřebné podklady pro vyřízení úvěru:
Výše úvěru :   100.000 - 25.000.000,-      případně jsme schopni zajistit zejména podnikatelům, částky vyšší až do několika set milionů korun, pakliže klient splňuje požadovaná kritéria.

Hodnota ručení: Zastavovaná nemovitost, musí být vyšší hodnoty než je požadovaná výše úvěru. Zpravidla půjčují naši investoři 40 - 65%  z tržní ceny nemovitosti.
Zastavit lze i nemovitost třetí osoby s jejím zákonným souhlasem, případně použít více nemovitostí, tak aby bylo zajištěno dostatečné ručení.

Negativní záznamy v registrech a výše příjmů nevedou k zamítnutí a neposkytnutí úvěru, zabýváme se vyplacením exekucí a dalšími službami, kdy se záznamy v registrech naši investoři počítají. Bonitu klienta posuzujeme zejména dle dostatečného ručení nemovitostí a možností klienta úvěr řádně splácet.
Doba splatnosti: 3 měsíce až 30 let.
Orientační úrokové sazby: u krátkodobých 3 měsíce až 3 léta od 1,5 % - 6% měsíční z vypůjčené částky
u střednědobých 2 - 30 let od 12 - 20% roční neměnný případně pa, z vypůjčené částky
RPSN a stejně tak přesná výše splátky a doba splatnosti, bude s klientem projednána a stanovena přímo konkrétními investory před uzavřením úvěrové smlouvy, tedy při předložení úvěrového návrhu klientovi. Tyto údaje zejména RPSN lze stanovit až na základě určení cílové částky a veškerých nákladů spojených s úvěrem.

Vyřízení žádosti je pro klienta do doby uzavření smlouvy nezávazné a bezplatné. Závaznost, stejně tak povinnost úhrady nákladů včetně provize, vzniká klientovi až při uzavření úvěrové smlouvy, před jejímž uzavření, je klient plně informován o veškerých podmínkách úvěru a jeho plnění.

 
Jmse schopni pro Vás zajistit prodej či koupi nemovitosti.Dále jsme schopni Vám poskytnout nebo zprostředkovat úvěr,půjčku na směnku,nebankovní hypotéku,oddlužení na zástavu i bez,přefinancování ,vyřešit stávající či budoucí exekuce.Dále jsme schopni zajistit znalecký posudek Vaší prodávané či kupované nemovitosti.Jsme schopni Vám dále zprostředkovat exekutorský úvěr.