BB Finance

Vítáme Vás na našich stránkách.

Faktoring

Uvolněte svoje peníze

Naše řešení je vždy založeno na pochopení Vašeho podnikání a na základě Vaší konkrétní potřeby Vám navrhneme optimální model financování.

Přenechejte nám Vaše problémy:
- s úhradou Vašich faktur
- s řešením inkasa Vašich plateb
- s financováním exportu
- s provozními financemi pro chod Vaší firmy
- s přístupem k financování u nově založených společností

Výhody a přínosy factoringu

Zvýší obrat a zisk Vaší firmy
Díky dodatečným provozním financím dokážete získat a realizovat nové zakázky, bezpečně rozšířit portfolio svých zákazníků, dohodnout s Vašimi obchodními partnery lepší podmínky a díky tomu zvýšit svůj obrat a zisk.

Uštříte pomocí slev
.Díky uvolnění peněz, vázaných ve Vašich pohledávkách, můžete zaplatit svým dodavatelům dříve a zvýšit svůj zisk prostřednicvtím skont za rychlou platbu.
Peníze za Vaše vystavené faktury, Vám umožní využít výhodné sezonní ceny nebo získat množstevní slevy od Vašich dodavatelů.

Factoring zvýší Vaši konkurenceschopnost
Využíváním služeb factoringu zvýšíte spolehlivost realizace svých dodávek, snížíte tlak dodavatelů na platební podmínky a zlepšíte kvalitu vztahů mezi Vámi a Vašimi partnery.

Zajistí peníze nově založeným firmám i firmám, které dosáhly svého bankovního limitu
Faktoring je založen na bonitě Vašich odběratelů a kvalitě pohledávek, nikoliv na historii a bonitě Vaší společnosti. Factoring je proto ideálním řešením i pro společnosti, které podnikají teprve krátce a chybí jim bankovní historie, nebo pro společnosti, které již dosáhly limitů financování u svých bank.

Konec neuhrazených pohledávek a vymáhání plateb
Inkaso pohledávek šetří Vaše náklady na odměny právním zástupcům, soudní poplatky, stejně jako náklady a čas pracovníka Vaší firmy, který se namísto komunikace s dlužníkem může plně věnovat své práci. Pohledávky inkasujeme výhradně v souladu s platnou legislativou České republiky.
Pracujeme rychle, výkonně a profesionálně, respektujeme osobní nedotknutelnost dlužníka, stejně jako přísnou ochranu dat.

Svým klientům poskytujeme komplexní finanční servis v oblasti provozního financování na principech factoringu, nad rámec běžných bankovních standardů, na základě individuálně a nezávisle posuzovaných podmínek a respektování požadavků časově flexibilního řešení.

Klientům pomáháme překlenout výkyvy v hotovosti, stabilizovat cash flow, snížit rizika problematické platební morálky odběratelů a omezit dopad ekonomické krize na jejich podnikání:
- prověřováním a monitorováním bonity odběratelů
- pojištěním pohledávek (platební neschopnosti odběratelů)
- tuzemským a exportním factoringem (regresním a bezregresním)
- evidencí a správou pohledávek inkasem pohledávek

 
Jmse schopni pro Vás zajistit prodej či koupi nemovitosti.Dále jsme schopni Vám poskytnout nebo zprostředkovat úvěr,půjčku na směnku,nebankovní hypotéku,oddlužení na zástavu i bez,přefinancování ,vyřešit stávající či budoucí exekuce.Dále jsme schopni zajistit znalecký posudek Vaší prodávané či kupované nemovitosti.Jsme schopni Vám dále zprostředkovat exekutorský úvěr.